România / română
Întrare / Înregistrare
Întrare / Înregistrare
Publicați un anunț
Publicați un anunț
Autoline
»
Piese de schimb
»
Piese de schimb Volvo Trucks
Bosch
DAF
IVECO
Knorr-Bremse
MAN
Mercedes-Benz
Renault
Scania
WABCO
ZF
»
Piese de schimb Volvo B-series
»
Piese de schimb Volvo B12
»
Transmisii Volvo B12
»
Carcase volanta Volvo B12
Cutii de viteze Volvo Trucks
Diferentiale Volvo Trucks
Axuri cardanice Volvo Trucks
Reductoare Volvo Trucks
Axe posterioare Volvo Trucks
Punţi motoare Volvo Trucks
Cartere punți Volvo Trucks
Schimbătoare de viteză Volvo Trucks
Discuri de ambreiaj Volvo Trucks
Carcase cutie de viteză Volvo Trucks
Furci schimbător de viteze Volvo Trucks
Prize de putere Volvo Trucks
Cilindru principal ambreiaj Volvo Trucks
Pinioane cutie de viteze Volvo Trucks
Axe anterioare Volvo Trucks
»
Carcase volanta Volvo B12
Căutarea
(număr de catalog, marca, modelul, piesă de schimb)
Categorie
Nicio înregistrare găsită pentru această căutare
cutii de viteze
diferentiale
reductoare
axuri cardanice
furci schimbător de viteze
carcase cutie de viteză
schimbătoare viteze
punţi motoare
carcase volanta
cartere punți
discuri de ambreiaj
arbori principali
pinioane cutie de viteze
ambreiaje
schimbătoare de viteză
coşuri de ambreiaj
inele de sincronizare
arbori de transmisie
cilindru principal ambreiaj
cabluri schimbator viteze
cruci cardanice
arbori secundari
axe posterioare
timonerii cutie de viteze
rulmenți cu role
alte piese de schimb ale transmisiei
Arată tuturor
Categoria de maşină
autobuze
Arată tuturor
Marca
Nicio înregistrare găsită pentru această căutare
BMC
Caterpillar
120
235
321
Cummins
C-series
DAF
CF
LF
SB
XF
Daewoo
D-series
Deutz
D-series
Ford
Transit
IVECO
Crossway
EuroCargo
Stralis
Trakker
International Harvester
Irisbus
Axer
Citelis
Crossway
Daily
Domino
Evadys
Karosa
Magelys
Proway
Recreo
Isuzu
NKR
Komatsu
Liebherr
R-series
MAN
A-series
Lion's series
TGA
TGL
TGM
TGS
TGX
Magnum
Mercedes-Benz
A-Class
Actros
Antos
Arocs
Atego
Axor
Citaro
Econic
MB
Mitsubishi
Neoplan
Cityliner
Jetliner
Skyliner
Spaceliner
OEM
Opel
Combo
Optare
Paccar
Perkins
Renault
G-series
Kerax
Magnum
Midliner
Midlum
Premium
Scania
L-series
P-series
R-series
Solaris
Alpino
Urbino
VDL
VM Motori
Volvo
7700
9700
9900
B-series
B6
B7
B9
B10
B12
FE
FE 280
FH
FH12
FH13
FH16
FH 400
FH 460
FH 500
FL
FL6
FL6 15
FL7
FL10
FL12
FL 210
FL240
FL 280
FL615
FM
FM7
FM9
FM12
FMX
VNL
VNL 780
ZF
Arată tuturor
Locul de amplasare
Căutare într-o rază de
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
România
Europa
Estonia
Portugalia
Arată tuturor
Arată tuturor
Preţ
–
€
$
RON
Tipul anunțului
vânzare
de la producător
leasing
credit
plată în rate
trade-in (schimb cu diferență de plată)
schimb
Arată tuturor
Disponibilitate
disponibil
Arată tuturor
Anul
–
Lipsește vreun filtru?
Propuneți o modificare
Găsit:
-
arată
Găsit:
12 anunțuri
Arată
12 anunțuri:
Carcase volanta Volvo B12
Filtru
Ordonează
:
Data publicării
Data publicării
La început mai scump
La început la preț mic
Anul - la început anunțurile noi
Anul - la început vechi
carcasă volanta Volvo 21226320 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
5
Carcasă volanta Volvo 21226320 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
400 EUR
≈ 2.140 RON
Carcasă volanta
21226320 20483498 21103390 21679939 21497775
diesel
Estonia, Rummu
KB AUTO EESTI OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) 1549390 21424764 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
8
Carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) 1549390 21424764 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
198,39 EUR
≈ 1.061 RON
Carcasă volanta
1549390 21424764
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
Cum ați descrie pe scurt portalul nostru?
portal de anunțuri pentru utilaje speciale
vânzător de utilaje speciale
producător de utilaje speciale
nu există un răspuns corect
Alegeți răspunsul
carcasă volanta Volvo 21732161 pentru autobuz Volvo B7, B8, B9, B12 bus (2005-)
8
Carcasă volanta Volvo 21732161 pentru autobuz Volvo B7, B8, B9, B12 bus (2005-)
448,39 EUR
≈ 2.399 RON
Carcasă volanta
21732161 21732163 22232991
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
carcasă volanta Volvo B9 (01.02-) 20872877 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
4
Carcasă volanta Volvo B9 (01.02-) 20872877 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
70,16 EUR
≈ 375,30 RON
Carcasă volanta
20872877 20510350 20764595 22672833 20872880
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
carcasă volanta Volvo B9 (01.10-) 20872877 pentru autobuz Volvo B7, B8, B9, B12 bus (2005-)
5
Carcasă volanta Volvo B9 (01.10-) 20872877 pentru autobuz Volvo B7, B8, B9, B12 bus (2005-)
70,16 EUR
≈ 375,30 RON
Carcasă volanta
20872877 20510350 20764595 22672833 20872880
gaz
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
carcasă volanta Volvo 1549922 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
5
Carcasă volanta Volvo 1549922 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
128,23 EUR
≈ 685,90 RON
Carcasă volanta
1549922
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
carcasă volanta Volvo o 1069840 pentru autobuz Volvo B12M
4
Carcasă volanta Volvo o 1069840 pentru autobuz Volvo B12M
Preț la cerere
Carcasă volanta
1069840
Portugalia, Leiria
PERALTA & COUTINHO S.A.
Luați legătura cu vânzătorul
Nu găsiți piesa de schimb?
Trimiteți imediat o cerere!
Comandați piesa de schimb
carcasă volanta Volvo B7R (01.06-) 4898400 3974790 pentru autobuz Volvo B7, B8, B9, B12 bus (2005-)
9
Carcasă volanta Volvo B7R (01.06-) 4898400 3974790 pentru autobuz Volvo B7, B8, B9, B12 bus (2005-)
201,61 EUR
≈ 1.078 RON
Carcasă volanta
4898400 3974790
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) 20560727 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
9
Carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) 20560727 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
118,55 EUR
≈ 634,10 RON
Carcasă volanta
20560727
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) 20560727 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
7
Carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) 20560727 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
118,55 EUR
≈ 634,10 RON
Carcasă volanta
20560727
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) 1549390 21424764 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
7
Carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) 1549390 21424764 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
198,39 EUR
≈ 1.061 RON
Carcasă volanta
1549390 21424764
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
3
Carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) 1549922 pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
128,23 EUR
≈ 685,90 RON
Carcasă volanta
1549922
diesel
Estonia, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Luați legătura cu vânzătorul
Găsit:
12 anunțuri
Arată
Prețurile pentru carcase volanta Volvo B12
Carcasă volanta pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
Număr de catalog: 1549922, combustibil: diesel
128,23 EUR
Carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
Număr de catalog: 20560727, combustibil: diesel
118,55 EUR
Carcasă volanta Volvo B7R (01.06-) pentru autobuz Volvo B7, B8, B9, B12 bus (2005-)
Număr de catalog: 4898400 3974790, combustibil: diesel
201,61 EUR
Carcasă volanta Volvo B9 (01.02-) pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
Număr de catalog: 20872877 20510350 20764595 22672833 20872880
70,16 EUR
Carcasă volanta pentru autobuz Volvo B7, B8, B9, B12 bus (2005-)
Număr de catalog: 21732161 21732163 22232991, combustibil: diesel
448,39 EUR
Carcasă volanta pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
Număr de catalog: 21226320 20483498 21103390 21679939 21497775, combustibil: diesel
400 EUR
Carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
Număr de catalog: 1549390 21424764, combustibil: diesel
198,39 EUR
Carcasă volanta Volvo B9 (01.10-) pentru autobuz Volvo B7, B8, B9, B12 bus (2005-)
Număr de catalog: 20872877 20510350 20764595 22672833 20872880, combustibil: gaz
70,16 EUR
Carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
Număr de catalog: 1549922, combustibil: diesel
128,23 EUR
Carcasă volanta Volvo B12B (01.97-12.11) pentru autobuz Volvo B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)
Număr de catalog: 1549390 21424764, combustibil: diesel
198,39 EUR
Numere de catalog populare
Carcase volanta Volvo 21769018
Carcase volanta Volvo 23610539
Carcase volanta Volvo 7421769018
Carcase volanta Volvo 21381354
Carcase volanta Volvo 21622396
Carcase volanta Volvo 21133296
Carcase volanta Volvo 21769294
Carcase volanta Volvo 20867910
Carcase volanta Volvo 21108501
Carcase volanta Volvo 21732163