România / română
Întrare / Înregistrare
Întrare / Înregistrare
Publicați un anunț
Publicați un anunț
Autoline
»
Piese de schimb
»
Piese de schimb Carrier
Bosch
DAF
IVECO
Knorr-Bremse
MAN
Mercedes-Benz
Renault
Scania
Volvo
WABCO
»
Electrică Carrier
»
Unităţi de control Carrier
Panouri cu dispozitive Carrier
Monitoare Carrier
Senzori Carrier
Radiatoare aer condiționat Carrier
Izolaţii Carrier
Compresoare clima Carrier
Motoare ventilator Carrier
Uşi Carrier
Elemente de fixare Carrier
Faruri Carrier
»
Unităţi de control Carrier
Căutarea
(număr de catalog, marca, modelul, piesă de schimb)
Categorie
panouri cu dispozitive
unităţi de control
monitoare
senzori
generatoare
panoul de siguranțe
motoare electrice
baterii auto
relee
plăci electronice
întinzătoare curea
invertoare de tensiune
alte piese de schimb electrice
Arată tuturor
Categoria de maşină
camioane
vehicule comerciale
semiremorci
autobuze
ataşamente
ataşamente pentru camioane
instalaţii frigorifice
Arată tuturor
Tipul piesei de schimb
piesă de schimb originală
Arată tuturor
Marca
Nicio înregistrare găsită pentru această căutare
ABS
ACM
ATC
Actia
Adams Thermal Systems
Alfatronix
Allison
Atlet
Audi
A-series
Q-series
RS
S-series
Autoliv
Ayats
BBM
BCM
BD
BFC
BMC
BMW
X-Series
BNS
BT
Bader
Behr
Bendix
Beru
Bio
Blaupunkt
Bode
Bosch Rexroth
Bosch
Bova
Futura
Magiq
Brand
Brigade
Bucher
CAB
CF
CM
CPC
Calix
Carrier
SUPRA
SUPRA 1250
VECTOR
Case
Caterpillar
336
340
C-series
GP
Chereau
Chevrolet
Chrysler
Cifam
Citroen
Berlingo
C-series
Jumper
Jumpy
Cobra
Cobra
Cojali
Continental
Cummins
DAF
AS
CF
LF
SB
XB
XD
XF
XG
Daewoo
Daihatsu
Daimler
Daimler-Benz
Danfoss
Defa
Delco Remy
Delphi
Delta
Dennis
Denso
Detroit Diesel
Detroit
Deutz
BF
Dilax
Dinex
Dodge
Dometic
ELC
Ea
Eberspächer
Econ
Elektra
Elf
Eminox
Epsilon
EverFocus
Exendis
FPS
FPT
Fiat
Doblo
Ducato
Fiorino
Scudo
Fleetboard
FoMoCo
Ford
2000
Cargo
F-MAX
F-series
Ranger
Tourneo
Transit
Fram
Freightliner
GINAF
X series
Geesink
General Motors
Grammer
Groeneveld
Grove
GMK
Grundfos
Grundig
Guilera
HIAB
HP
Haldex
Hanover
Harting
Heil
Hella
Hetronic
Hino
Hitachi
ZX
Holset
Honda
Hummer
Hydronic
Hyundai
Kona
i-Series
Hübner
IRMA
IVECO
Crossway
Daily
EuroCargo
EuroStar
Eurorider
Eurotech
Eurotrakker
Mago
S-Way
Stralis
Trakker
Turbostar
Ifm
Inalfa
International
Irisbus
Axer
Citelis
Crossway
Daily
Domino
Evadys
Karosa
Magelys
Proway
Recreo
Iso
Isri
Isuzu
NKR
NPR
NQR
JAC
JVC
Jaguar
XF
Jeep
Grand Cherokee
John Deere
KIA
Carnival
K-series
Rio
Sorento
Sportage
KSM
Kawasaki
Kenwood
Kienzle
King Long
Kissling
Knorr
Knorr-Bremse
Komatsu
PC
Konvekta
Krone
Lancia
Land Rover
Discovery
Leoni
Liebherr
A-series
LTM
Linkker
Lucas
MAN
A-series
F8
F90
L2000
LE
Lion's series
TGA
TGE
TGL
TGM
TGS
TGX
MAN-VW
MB
MCM
MTU
MXN
Maestronic
Magna
Magneti Marelli
Magnum
Mahle Original
Martek Power
Masats
Maserati
Mazda
Mercedes-Benz
A-Class
Actros
Antos
Arocs
Atego
Axor
C-Class
Citaro
Conecto
Econic
Integro
Intouro
LK
MB
O-series
S-Class
Sprinter
Tourismo
Travego
Unimog
Vario
Viano
Vito
Michael Riedel
Mitsubishi Fuso
Canter
Mitsubishi
ASX
Canter
FB
L-series
Outlander
Mobil
Mobitec
Motorola
Mählers
NAF
NTN
Nagares
Neoplan
Cityliner
Euroliner
Jetliner
Megaliner
Skyliner
Spaceliner
Starliner
Tourliner
Nissan
Atleon
Cabstar
Interstar
NT
NV
Primastar
Norba
Norgren
OEM
Olsbergs
Opel
Combo
Meriva
Movano
Vivaro
Optare
Osram
Otokar
PSM
PSVT
Paccar
Palfinger
Parker
Pegaso
Perkins
Peugeot
Bipper
Boxer
Partner
Pioneer
Ponsse
President
Prestolite Electric
Prins
RCM
Rampini
Renault
Clio
D-series
D Wide
Espace
Kerax
Magnum
Major
Mascott
Master
Midlum
Premium
T-series
Trafic
Zoe
Rexroth
Ringfeder
Robert
Rosho
Rover
SLD
SOR
Scania
G-series
Irizar
K-series
L-series
Omni
P-series
R-series
S-series
T-series
Scanreco
Scheiber
Schlemmer
Schmidt
Swingo
Schrader
Setra
S-series
Seuffer
Siemens
Sisu
E-series
Solaris
Alpino
Urbino
Sors
Spal
Spheros
SsangYong
Kyron
Rexton
Stoneridge
Sutrak
Suzuki
Grand Vitara
Vitara
TGW
TRW
Tamware
Teknoware
Telma
Temic
Temsa
Thermo King
SL
SMX
T-series
Thermobus
Thoreb
Toyota
Auris
Avensis
Corolla
Dyna
Hiace
Hilux
Land Cruiser
RAV4
Verso
VBG
VDL Bova
VDL Jonckheere
VDL
VDO
VIC
Valeo
Van Hool
T-series
Vector
Verint
Visteon
Vogelsitze
Voith
Volkswagen
Caddy
Crafter
Golf
LT
Polo
Sharan
Transporter
Volvo
7700
8700
9700
9900
A-series
B-series
C
EC
FE
FH
FL
FM
FMX
G-series
N-series
VNL
Volvo-ABG
WABCO
Waeco
Webasto
Weber
Wolfe
Wölfle
ZF
Zepro
Škoda
Octavia
Arată tuturor
Locul de amplasare
Căutare într-o rază de
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
România
Europa
Portugalia
Letonia
Belgia
Polonia
Arată tuturor
Arată tuturor
Preţ
–
€
$
RON
Tipul anunțului
vânzare
de la producător
leasing
credit
plată în rate
trade-in (schimb cu diferență de plată)
schimb
Arată tuturor
Disponibilitate
disponibil
Arată tuturor
Stare
nou
second hand
recondiționat
Arată tuturor
Anul
–
Lipsește vreun filtru?
Propuneți o modificare
Găsit:
-
arată
Găsit:
14 anunțuri
Arată
14 anunțuri:
Unităţi de control Carrier
Filtru
Ordonează
:
Data publicării
Data publicării
La început mai scump
La început la preț mic
Anul - la început anunțurile noi
Anul - la început vechi
unitate de control Carrier TESTER DE MOTOR PAS-PAS SMV EVXV 07-00375-00 pentru vehicul comercial Carrier
4
Unitate de control Carrier TESTER DE MOTOR PAS-PAS SMV EVXV 07-00375-00 pentru vehicul comercial Carrier
599 USD
≈ 2.859 RON
≈ 535,70 EUR
Unitate de control
Stare
nou
07-00375-00
Turcia
Frigokit
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control Carrier VECTOR 1550,1850 AFIȘAJ PANOU DE CONTROL VECTOR ORIGINAL 91-00312-03 pentru semiremorcă Carrier VECTOR 1550,1850 91-00312-03 , 45262/060-12560, A68-12877-01
12
Unitate de control Carrier VECTOR 1550,1850 AFIȘAJ PANOU DE CONTROL VECTOR ORIGINAL 91-00312-03 pentru semiremorcă Carrier VECTOR 1550,1850 91-00312-03 , 45262/060-12560, A68-12877-01
Preț la cerere
Unitate de control
91-00312-03 , 45262/060-12560, A68-12877-01 BEDIENFELDANZEIGE. DYSPLEY CARRIER VECTOR 1550, 1850...
Polonia, Prudnik
NFZ - Handel Maleska
Luați legătura cu vânzătorul
Cum ați descrie pe scurt portalul nostru?
portal de anunțuri pentru utilaje speciale
vânzător de utilaje speciale
producător de utilaje speciale
nu există un răspuns corect
Alegeți răspunsul
unitate de control Carrier Controler cabină original 12-00773-00 – Pentru Supra 1250 / 1150 / 10 Carrier pentru instalaţie frigorifică
4
Unitate de control Carrier Controler cabină original 12-00773-00 – Pentru Supra 1250 / 1150 / 10 Carrier pentru instalaţie frigorifică
750 USD
≈ 3.580 RON
≈ 670,80 EUR
Unitate de control
Stare
nou
Carrier Original Cab Controller 12-00773-00 – For Supra 1250 / 1150 1050 950 850 750 560
Turcia, Samandağ
Frigokit
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control Carrier Placă logică pentru microcontroler avansat 12-00438-10 | Folosită, Excelentă Carrier pentru instalaţie frigorifică
4
Unitate de control Carrier Placă logică pentru microcontroler avansat 12-00438-10 | Folosită, Excelentă Carrier pentru instalaţie frigorifică
779 USD
≈ 3.718 RON
≈ 696,70 EUR
Unitate de control
Carrier Advanced Micro Controller Logic Board 12-00438-10 | Used, Excellent Condition
Turcia, Samandağ
Frigokit
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control Carrier Cab Command 12-00774-00 – Model nou pentru seria Supra (750/850/95) Carrier pentru instalaţie frigorifică Carrier Supra Series
4
Unitate de control Carrier Cab Command 12-00774-00 – Model nou pentru seria Supra (750/850/95) Carrier pentru instalaţie frigorifică Carrier Supra Series
750 USD
≈ 3.580 RON
≈ 670,80 EUR
Unitate de control
Stare
nou
Carrier Cab Command 12-00774-00 – New Model for Supra Series (750/850/950/1050/1150/1250) | Original
Turcia, Samandağ
Frigokit
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control Carrier Placă de control CTD 12-003825-15 / 599800449 – Înlocuitor pentru 581 Carrier pentru instalaţie frigorifică Carrier Ultra BiTemp / UltraBiTemp / Ultra-BiTem
5
Unitate de control Carrier Placă de control CTD 12-003825-15 / 599800449 – Înlocuitor pentru 581 Carrier pentru instalaţie frigorifică Carrier Ultra BiTemp / UltraBiTemp / Ultra-BiTem
650 USD
≈ 3.103 RON
≈ 581,30 EUR
Unitate de control
Carrier Control Board CTD 12-003825-15 / 599800449 – Replacement for 581-01-60-010 0205N008734 USED
Turcia, Samandağ
Frigokit
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control Carrier 03242A00 pentru camion Carrier
4
Unitate de control Carrier 03242A00 pentru camion Carrier
Preț la cerere
Unitate de control
03242A00
Portugalia, Leiria
PERALTA & COUTINHO S.A.
Luați legătura cu vânzătorul
Nu găsiți piesa de schimb?
Trimiteți imediat o cerere!
Comandați piesa de schimb
3
Unitate de control Carrier 180077 pentru camion Carrier
Preț la cerere
Unitate de control
180077
Portugalia, Leiria
PERALTA & COUTINHO S.A.
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control Carrier 180077 pentru camion Carrier
5
Unitate de control Carrier 180077 pentru camion Carrier
Preț la cerere
Unitate de control
180077
Portugalia, Leiria
PERALTA & COUTINHO S.A.
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control Carrier Transicold pentru autobuz
5
Unitate de control Carrier Transicold pentru autobuz
400 EUR
≈ 2.135 RON
Unitate de control
Transicold
Letonia, Mārupe
Sia Gaismas motors
Luați legătura cu vânzătorul
3
Unitate de control Carrier 7100767 pentru instalaţie frigorifică
Preț la cerere
Unitate de control
7100767
Belgia, Gits
Westcool Service BVBA
Luați legătura cu vânzătorul
unitate de control Carrier 12-00382-19 pentru instalaţie frigorifică
4
Unitate de control Carrier 12-00382-19 pentru instalaţie frigorifică
Preț la cerere
Unitate de control
12-00382-19 , 12-0038219 120038219 12-00382-12 1200382-12 120038212 12-00382-13 1200382-13 120038213...
Belgia, Gits
Westcool Service BVBA
Luați legătura cu vânzătorul
3
Unitate de control Carrier 26.09.10.108 pentru autobuz Scania
25 EUR
≈ 133,40 RON
Unitate de control
26.09.10.108 DRB80
Letonia, Mārupe
Sia Gaismas motors
Luați legătura cu vânzătorul
3
Unitate de control Carrier Ecu 91-67000-00 pentru autobuz Volvo
50 EUR
≈ 266,90 RON
Unitate de control
91-67000-00
Letonia
Sia Gaismas motors
Luați legătura cu vânzătorul
Găsit:
14 anunțuri
Arată
Prețurile pentru unităţi de control Carrier
Unitate de control Carrier pentru autobuz
Număr de catalog: Transicold
400 EUR
Unitate de control Carrier TESTER DE MOTOR PAS-PAS SMV EVXV pentru vehicul comercial Carrier
Stare: nou, număr de catalog: 07-00375-00
535,70 EUR
Unitate de control Carrier Placă logică pentru microcontroler avansat 12-00438-10 | Folosită, Excelentă pentru instalaţie frigorifică
Număr de catalog: Carrier Advanced Micro Controller Logic Board 12-00438-10 | Used, Excellent Condition
696,70 EUR
Unitate de control Carrier Cab Command 12-00774-00 – Model nou pentru seria Supra (750/850/95) pentru instalaţie frigorifică Carrier Supra Series
Stare: nou, număr de catalog: Carrier Cab Command 12-00774-00 – New Model for Supra Series (750/850/950/1050/1150/1250) | Original
670,80 EUR
Unitate de control Carrier Placă de control CTD 12-003825-15 / 599800449 – Înlocuitor pentru 581 pentru instalaţie frigorifică Carrier Ultra BiTemp / UltraBiTemp / Ultra-BiTem
Număr de catalog: Carrier Control Board CTD 12-003825-15 / 599800449 – Replacement for 581-01-60-010 0205N008734 USED
581,30 EUR
Unitate de control Carrier Controler cabină original 12-00773-00 – Pentru Supra 1250 / 1150 / 10 pentru instalaţie frigorifică
Stare: nou, număr de catalog: Carrier Original Cab Controller 12-00773-00 – For Supra 1250 / 1150 1050 950 850 750 560
670,80 EUR
Numere de catalog populare
Unităţi de control Carrier 180077
Electrică Scania 91-67000-00.
Unităţi de control Carrier 120038219
Unităţi de control Carrier 120038212
Unităţi de control Carrier 120038213
Unităţi de control Carrier 120038215
Unităţi de control Carrier 120038216
Unităţi de control Carrier 03242A00
Unităţi de control Carrier 7100767
Unităţi de control Carrier Transicold